МХП Косюка домовився з кредиторами про відстрочку за євробондами

Все про економіку та фінанси

Агропромисловий холдинг МХП Юрія Косюка повідомив, що отримав згоду від інвесторів на перенесення виплати відсотків на строк 270 днів за трьома випусками єврооблігацій, пише Liga.net.

"Це допоможе компанії продовжити операційну діяльність, зберегти ліквідність компанії в період військової агресії з боку РФ, зберегти якомога більше робочих місць та допоможе МХП забезпечити безперервність свого бізнесу", – заявила компанія.

Як зазначається, завдяки відстрочці МХП зможе провести весняну посівну кампанію, на яку до червня потрібно близько $160 млн.

Нагадаємо, 19 березня компанія Косюка не змогла виплатити купон за паперами на суму $350 млн під 6,25% з погашенням у 2029 році. МХП попередив, що навряд чи зможе виплатити відсотками за євробондами-2026 на $550 млн під 6,95% 3 квітня, а 10 травня – за евробондами-2024 на $500 млн під 7,75%.

Перед цим МХП повідомив, що виробничі потужності компанії, яка є лідером на ринку курятини в Україні, не постраждали від війни, але до 4% земельного банку компанії розташовано в зоні бойових дій і не будуть засіяні.

Крім того, 12 березня внаслідок ракетного удару був знищений склад МХП із замороженою продукцією на суму близько $8,5 млн. На півдні України та в Київській області додатково заблоковано продукцію птахівництва на суму $20 млн.