Міноборони: військовим у липні буде виплачено понад 64 млрд грн грошового забезпечення

Все про економіку та фінанси

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що виплати грошового забезпечення для військових здійснюються вчасно:

"Кошти сплачуються у липні за червень.

Станом на 6 липня Міноборони профінансувало військовим частинам 100% щомісячного грошового забезпечення. Це так звані гроші мирного часу – посадовий оклад, виплати за звання, вислугу тощо.

Крім цього вже профінансовано 47% коштів на додаткові виплати. Це від 30 тис грн за службу під час воєнного стану до 100 тис грн за безпосередню участь у бойових діях.

Нагадаю, що фінансування додаткових виплат здійснюється у другій декаді. Ми плануємо усі кошти перерахувати військовим частинам до 20 липня. Загалом у липні за червень планується сплатити понад 64 млрд грн.

Ситуація стабільна. Міноборони сформувало групи співробітників, які надають консультації військовим частинам. Річ у тому, що після 24 лютого було створено багато нових частин, є організаційні моменти, як потрібно налаштувати.

Цей процес іде, запити від частин аналізуються. Так само аналізуються запити від військовослужбовців та членів їхніх родин. Це дозволяє фіксувати складнощі, які повторюються і адресно втручатися".