Міноборони: військовим у червні буде виплачено грошове забезпечення на 65,2 млрд грн

Все про економіку та фінанси

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр під час брифінгу повідомила, що станом на 8 червня Міністерство оборони вже профінансувало військовим частинам 16,1 млрд гривень грошового забезпечення. Найближчими днями буде профінансовано ще 2,2 млрд гривень, пише Lb.ua.

"У другій декаді червня ми перерахуємо 47 млрд гривень. Таким чином, загалом за травень будуть виплачені у червні військовослужбовцям 65,2 млрд гривень – це грошове забезпечення”, – зазначила заступниця міністра оборони.

Г. Маляр наголосила, що наразі військовослужбовець отримує за місяць виплати, які раніше виплачували за цілий рік.

За тиждень з 2 по 8 червня підрозділам ЗСУ передано понад 21 тис. бронежилетів, понад 7 тис. шоломів, понад 5 тис. пар взуття та понад 10 тис. комплектів форми.

“Ми зберігаємо стабільний ритм постачання. Найближчими днями ми отримаємо ще 19 тис. бронежилетів та 14 тис. шоломів. Це ті речі, які розвантажені та прямують до України”, – сказала Г. Маляр.

В ЗСУ також розпочали процес підготовки до зими. Зокрема, щодо постачання одягу.

“У нас законтрактований великий обсяг, як літньої, так і зимової форми. Масштаби постачання будуть збільшуватися… Українських потужностей наразі не вистачає через виїзд великої кількості кадрів. Тому одяг закуповуємо у тому числі закордоном”, – підсумувала вона.

Як повідомлялося, станом на 2 червня Міністерство оборони перерахувало військовим майже 232 млрд гривень. Це у 3,8 раза більше, ніж за весь минулий рік.