Міноборони в червні передало для ЗСУ 100 тис бронежилетів, за липень буде стільки ж, - Маляр

Все про економіку та фінанси

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що в період з 14 по 27 липня Міністерство оборони передало для забезпечення підрозділів ЗСУ

- 56 тис. бронежилетів,
- 60,3 тис. шоломів,
- 43 тис. пар взуття,
- 21,2 тис. комплектів форми,
- 4,3 тис. курток зимових.

"Найближчим часом по укладеним договорам очікується надходження до Збройних Сил України засобів індивідуального захисту в кількості 20 тис. бронежилетів та 18 тис. шоломів.

Ще раз хочу підкреслити, що головним пріоритетом Міноборони було забезпечення ритмічності постачання.

Зокрема, в червні до ЗСУ було передано трохи більше 100 тис. бронежилетів, і за підсумками липня буде така ж цифра. Тобто за 2 місяці – понад 200 тис. бронежилетів. Вже зараз і по бронежилетах, і по шоломах є суттєвий резерв.

Зростає частка українських виробників. Зокрема, у липні українські виробники виготовили на замовлення Міноборони стільки ж бронежилетів, скільки з березня по червень, тобто за 4 місяці. Це вже не тисячі – це вже десятки тисяч одиниць", - зауважила Г. Маляр.

Заступниця міністра оборони підкреслила, що виплати щомісячного грошового забезпечення, тобто посадових окладів, виплат за звання, вислугу років були перераховані Міноборони до військових частин вчасно і в повному обсязі.

"Додаткові виплати – 30-100 тис. – зараз ще продовжують опрацьовуватись. Це величезні обсяги проплат, тому вони триватимуть ще кілька днів. Ті, хто досі не отримав, не хвилюйтесь, почекайте ще трішки", - зауважила Г. Маляр.