Міністр фінансів - про бюджет: виплати пенсій і зарплат будуть в строк і в повному обсязі

Все про економіку та фінанси

Міністр фінансів Сергій Марченко в ефірі каналу "Рада" заявив, що виплати пенсій та зарплат бюджетникам - це захищені видатки, вони будуть здійснені в строк і в повному обсязі, пише "Економічна правда".

Журналісти нагадали слова прем`єра Дениса Шмигаля, що надходження до держбюджету у квітні будуть на половину від того, що було заплановано. У Марченка запитали, до яких наслідків варто готуватись: можливо, до затримки зарплат бюджетникам чи виплат пенсій.

"Я б не сказав, що мають бути такі наслідки, тому що в принципі ми готові максимально здійснювати всі видатки, в першу чергу виплату пенсій, зарплат. Це захищені видатки, вони будуть здійснені в строк і в повному обсязі. Тому жодних підстав вважати, що будуть затримки, немає", - відповів Марченко.

"Ми намагаємося максимально перекрити відсутність або втрату доходів за рахунок інших джерел, за рахунок військових облігацій - я всіх закликаю їх купувати. І за рахунок міжнародної допомоги, міжнародних кредитів і грантів. Тому я не бачу підстав, щоб ми не здійснювали такі свої видатки в повному обсязі", - додав міністр.