Мінінфраструктури пропонує перепризначити Лещенка в наглядову раду УЗ

Все про економіку та фінанси

Міністерство інфраструктури внесло на розгляд Кабінету Міністрів кандидатуру Сергія Лещенка на посаду члена наглядової ради АТ "Укрзалізниця" (УЗ) від держави, повідомила глава тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з оцінки стану УЗ Юлія Гришина в своєму каналі в Telegram, пише "Інтерфакс-Україна".

"Кубраков знову подав на Кабмін Лещенко в наглядову раду" Укрзалізниці ", - написала вона.

Прем`єр Денис Шмигаль, коментуючи це призначення в ході "години запитань до уряду" у Верховній Раді в п`ятницю, в свою чергу, зазначив, що членів наглядової ради, які узгоджують міністерства, розглядає Кабмін і приймає спільну позицію.

"Кандидатури членів наглядових рад від держави узгоджуються міністром. У цьому випадку кандидатури також були узгоджені міністром інфраструктури. Глибші відповіді дасть міністр", - сказав він.

Як повідомлялося, 21 вересня 2021 року закінчився термін дії контрактів чотирьох членів наглядової ради УЗ: Шевки Аджунера, голови наглядової ради, незалежного члена, повноваження з липня 2018 роки; Андреаса Матьє, незалежного члена, повноваження з червня 2018 роки; Олега Журавльова, представника від держави, повноваження з грудня 2019 роки; Сергія Лещенка, представника від держави, повноваження з грудня 2019 року.