Мінфін змінить порядок списання безнадійного податкового боргу

Все про економіку та фінанси

На сайті ДПС з`явився проект наказу Мінфіну "Про затвердження Порядку списання безнадійного податкового боргу платників податків", пише "Ліга:Закон" з посиланням на документ.

Як зазначається, чинний Порядок списання безнадійного податкового боргу платників податків затверджений наказом Міндоходів від 10.10.2013 р. № 577, застарів і вже не відповідає нормам ПКУ.

Тому в ДПС пропонують встановити порядок списання податковими органами безнадійного податкового боргу платника податків, зокрема: визначити суму безнадійного податкового боргу, що підлягає списанню, порядок прийняття рішення про списання безнадійного податкового боргу та запровадити форму рішення про списання безнадійного податкового боргу. 

Разом з тим, Департамент по роботі з податковим боргом ДПС оприлюднив інформацію про суб`єктів господарювання, які мають податковий борг станом на 01.11.2021.

Порівняно з попереднім місяцем кількість підприємств та підприємців, які мають податковий борг, зросла на 893. Загалом їх налічується 773264.

У оприлюдненому переліку вказано, серед іншого, ПІБ керівника суб`єкта господарювання, який має податковий борг, та загальну суму податкового боргу суб`єкта господарювання до державного або місцевого бюджету.