Мінфін: МСБ зможе отримати пільгові позики завдяки кредиту МБРР на $100 млн

Все про економіку та фінанси

Міністерство фінансів повідомляє, що 19 квітня Кабмін прийняв постанову про «Деякі питання реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку інвестиційного проекту «Додаткове фінансування для протидії COVID-19 в рамках Проекту доступу до довготермінового фінансування».

Проектом передбачено залучення кредиту від МБРР в розмірі 100 млн дол для надання експортоорієнтованим малим та середнім підприємствам доступу до довготермінового фінансування.

"З огляду на підвищення попиту з боку потенційних фінансових установ-учасників в умовах кризи спричиненої COVID-19, Проект буде своєчасним, очікуваним і матиме позитивний вплив на розвиток експортоорієнтованих малих та середніх підприємств, розширення виробничих потужностей реального сектору, сприятиме збереженню існуючих та створенню нових робочих місць, особливо в контексті подолання наслідків кризи", - йдеться в повідомленні Мінфіні.

Як зазначається, уряд також підтримав розпорядження президента про утворення української делегації для участі у переговорах з МБРР та уповноваження голови правління Укрексімбанку на підписання гарантійної угоди між Україною та МБРР. 

МБРР - одна з інституцій групи Світового банку.