Мінфін: 150 млн євро KfW підуть на фінансування "5-7-9%"

Все про економіку та фінанси

7 квітня міністр фінансів Сергій Марченко та директор KfW по регіону Східна Європа, Кавказ та Центральна Азія Олаф Цимелька підписали угоду про надання кредиту для України в розмірі 150 млн євро, інформує Міністерство фінансів.

«Я хочу подякувати представникам Уряду Федеративної Республіки Німеччина та KfW за їхню підтримку у цей вирішальний для України період. Надані кошти дозволять зміцнити фінансову систему нашої країни, а також продовжити реалізацію державних програм з підтримки малого та середнього бізнесу в Україні», - зазначив під час підписання С.Марченко.

Відповідно до умов угоди, кредит надається строком на 15 років (з урахуванням пільгового періоду відстрочення погашення основної суми кредиту - 5 років) за плаваючою процентною ставкою з можливістю конверсії на фіксовану ставку після повної виплати кредиту.

Як зауважує Мінфін, кредитні кошти надаються в рамках Проекту «ММСП-Фінансування Covid-19» і будуть спрямовані до державного бюджету на рефінансування витрат, понесених в рамках державних програм «Доступні кредити 5-7-9%» та «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%».