Мінфін - про макрофін ЄС: у вересні продовжимо перемовини

Все про економіку та фінанси

29 липня міністр фінансів Сергій Марченко під час телефонної розмови з виконавчим віце-президентом Європейської Комісії, відповідальним за економіку, Валдісом Домбровскісом обговорив проведення реформ в Україні, отримання 2-го траншу в рамках програми макрофінансової допомоги від Єврокомісії та співпрацю з МВФ.

«Ви є одним із найвпливовіших друзів нашої країни. Дякуємо за те, що включаєте Україну до адженди Європейського Союзу і допомагаєте у втіленні всіх необхідних реформ. Вчора президент України Володимир Зеленський мав конструктивну розмову з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою. І ми сподіваємось на продовження програми співпраці з Міжнародним валютним фондом вже найближчим часом», - сказав глава Міністерства фінансів України.

С. Марченко та В. Домбровскіс обговорили прогрес у виконанні поточних домовленостей, які є умовою отримання Україною макрофінансової допомоги від ЄС.

"Сторони домовились продовжити конструктивний діалог щодо отримання Україною 2-го траншу від ЄС у вересні 2021 року. Також міністр фінансів запросив віце-президента Єврокомісії на особисту зустріч в Україні 23-24 серпня", - констатують у Мінфіні.