Мінекономіки: уряд призначив в.о. членів правління "Нафтогазу"

Все про економіку та фінанси

Мінекономіки повідомляє, що 27 вересня уряд призначив в.о. членів правління "Нафтогазу".

Як зазначається, перед новопризначеними керівниками поставлене завдання забезпечити стабільну роботу компанії та нарощувати видобуток вітчизняного газу. Також одним із головних завдань є організація безперебійного опалювального сезону.

За рішенням уряду припинено повноваження членів правління акціонерного товариства НАК «Нафтогаз України» Переломи Сергія і Теклюка Ярослава.

Виконання обов’язків членів правління зазначеного товариства покладено на директора з управління персоналом та соціальної політики "Нафтогазу" Бойченко Олену, радника голови правління "Нафтогазу" Воловика Владислава, радника голови правління "Нафтогазу" Калугіна Маврікія, начальника казначейського департаменту "Нафтогазу" Чумака Романа.

Також КМУ тимчасово бере на себе функції наглядової ради компанії, до формування нової незалежної наглядової ради.

"Уряд зацікавлений якнайшвидше обрати незалежних членів наглядової ради у відповідно до кращих міжнародних практик", - кажуть в Мінекономіки.

"Довідково: необхідність прийняття Урядом технічних рішень для забезпечення нормальної роботи НАК «Нафтогаз України» виникла після того, як 21 вересня цього року члени наглядової ради компанії подали заяви про відставку", - додали в міністерстві.