Milkiland: UniCredit Bank Austria і Raiffeisen передали права вимоги на $29 млн новому кредитору

Все про економіку та фінанси

Заборгованість Milkiland N.V. перед синдикатом міжнародних банків в складі UniCredit Bank Austria AG і Raiffeisen Bank в розмірі $29,29 млн передана новому кредитору - Swestal Holding ltd, повідомляє прес-служба "Мілкіленд", пише “БізнесЦензор”.

Йдеться про синдикований кредит, наданий українській компанії в 2011 році. Згідно з повідомленням, угода про переуступку була підписана 13 березня і вступила в силу 19 березня.

"До нового кредитора перейшли права на половину основної суми заборгованості "Мілкіленд" в рамках договору про синдиковану позику. Менеджмент компанії планує продовжити переговори з реструктуризації цієї заборгованості з новим кредитором і домогтися прогресу в цьому питанні в доступному для огляду майбутньому", - прокоментував керівник служби зв`язків з інвесторами (IRO) Milkiland NV Сергій Трифонов.

Загальна сума заборгованості компанії за кредитною угодою на 31 грудня 2018 року становила $58,58 млн.

Як повідомлялося, "Мілкіленд", молочна група з активами в Україні, РФ і Польщі, в січні-вересні 2018 року отримала 13,42 млн євро чистого збитку проти 4,55 млн євро чистого прибутку за аналогічний період минулого року.

Борговий портфель групи становив 86,2 млн євро станом на 30 вересня 2018 року в порівнянні з 86,6 млн євро на кінець 2017 року, головним чином завдяки реструктуризації заборгованості за угодами з українськими і польськими банками. Чистий борг групи знизився на 1% до 85,7 млн ​​євро станом на 30 вересня 2018 року.

Ринок Росії за дев`ять місяців 2018 року згенерував 59,53 млн євро виручки "Мілкіленд", України - 28,93 млн євро, Польщі -10,47 млн ​​євро.

В Україні групі "Мілкіленд" належить 10 заводів, що виробляють широкий асортимент молочної продукції, в тому числі сири, свіжі молочні продукти і масло, які реалізуються під торговими марками "Добряна" і "Коляда".

Влітку 2012 року "Мілкіленд" придбав Мазовецький сироробний завод Ostrowia в Польщі, на початку 2013 року - ВАТ "Сировар" в РФ.

"Мілкіленд" пов`язують з бізнесменом Анатолієм Юркевичем. 

Про борги "Мілкіленда" та інших структур А. Юркевича перед різними банками див. тут.