Мельник каже, що БЕБ не встигають запустити вчасно

Все про економіку та фінанси

Новостворене Бюро економічної безпеки (БЕБ) не встигають запустити до 25 вересня, повідомив його очільник Вадим Мельник в інтерв’ю «Суспільному», пише "Укрінформ".

«Ми не встигаємо. Так, певні процеси були затягнуті: не по вині Кабміну, не по вині народних депутатів. Так трапилось, що воно трошки затягнулось. Шість місяців, які були дані на ліквідацію ДФС, я в цьому брав участь, і ці 6 місяців які були дані для початку роботи БЕБу ... Вони з різних об’єктивних причин затягнулись», — зазначив чиновник.

Однією з можливих причин Мельник називає «літні періоди відпусток». Каже, що процес дуже складний, позаяк вперше в історії ліквідується орган ДФС «під нуль».

«Це не так то і просто, як виявилось. І ми бачимо, що зараз навіть проведення аудиту ДФС продовжене ще на певний термін. Просто фізично не встигають, працюють щоденно», — розповів голова БЕБ.

Мельник пояснив, що процедура конкурсів кандидатів на посади в БЕБ триватиме не менше 30-35 діб. Пояснює, що орієнтовно 12 вересня буде створена Рада громадського контролю.

«Наприклад, я створюю конкурсну комісію і, наприклад, ще 30-35 днів мінімум будуть конкурси на цих 200-220 людей, 30% від центрального апарату. Напевно я не вкладаюсь у 25 вересня», — додав голова БЕБ, зазначивши, що Бюро все ж хочуть запустити до кінця вересня.