Мединський каже, що проект мирного договору ще не готовий

Все про економіку та фінанси

Глава російської делегації на переговорах з Україною Володимир Мединський заявив, що проєкт мирного договор ще не готовий. Він каже, що Україні потрібно "виконати велику роботу", пише "РБК-Україна" з посиланням на коментар Мединського російському "Інтерфаксу".

"Щодо готовності драфту договору для зустрічі у верхах - на превеликий жаль, оптимізму Арахамії не поділяю. Нам потрібно виконати ще більшу роботу. І я бачу, що дипломатичні і військові служби України, як мені видається, сильно відстають у реалізації навіть тих домовленостей, які вже досягнуті на політичному рівні", - заявив російський перемовник.

При цьому Мединський зазначив, що Україна "реалістичніше підходить до ряду питань". За його словами, попередньо узгодженими позиціями залишаються: нейтральний позаблоковий без`ядерний статус; відмова від розміщення іноземних військових баз, військ, наступального озброєння, розробки і виробництва зброї масового ураження; проведення навчань за участю іноземних військ з дозволу держав-гарантів; створення системи міжнародних гарантій безпеки.

Нагадаємо, вчора глава української переговорної групи Давид Арахамія заявив, що Росія в цілому готова прийняти пропозиції України, але винятком залишається питання Криму.