Торгові центри "Амстор": Новинський і Мазепа заявляють про партнерство

Все про економіку та фінанси

Concorde Capital і Smart Holding дійшли згоди щодо управління і розвитку на умовах партнерства торгових центрів, які раніше були куплені компанією ТОВ "Мадера Девелопмент" на відкритих торгах через систему Prozorro, пишуть "Українські новини" з посиланням на коментар прес-служби «Смарт-Холдингу» щодо його наміру сконцентрувати більше 50% в ТОВ «Мадера Девелопмент».

Питання про надання дозволу на таке придбання внесено до порядку денного засідання Антимонопольного комітету (зрештою АМКУ надав відповідний дозвіл, - ред.).

Згідно з повідомленням, угода передбачає передачу в управління оператору комерційної нерухомості East Solution Group (ESG), що входить до групи Smart Holding, семи торгових центрів в Запорізькій, Полтавській, Донецькій областях.

«East Solution Group (ESG) до моменту даної угоди вже керував мережею торгових центрів в східних регіонах України. Напрацьована база орендарів площ ESG включає в себе сотні контрагентів. Співпраця з найбільшими ритейл операторами України, такими як Золотий Вік, Лотос, EVA, Фокстрот, Брокард, Сільпо, Comfy, підтверджує, що торгові площі працюють відповідно до кращих стандартів. ESG готовий привнести в партнерство свою операційну експертизу і напрацьовані комерційні зв`язки», - наголошується в повідомленні.

У прес-службі зазначають, що ця угода дозволить Concorde Capital знизити ризики операційного управління, ESG, в свою чергу, зможе запропонувати більше торгових площ і на більш вигідних умовах своїм клієнтам.

Як повідомлялося, в грудні 2020 року пов`язане з Concorde Capital ТОВ «Мадера Девелопмент» придбало на аукціоні Prozorro майно, яке раніше належало торговій мережі «Амстор» (була підконтрольа "Смарт-Холдингу"). Зокрема, компанія придбала будівлі суспільно-торгових центрів та торгівельне обладнання в Краматорську, Запоріжжі, Мелітополі, Кременчуці, Бердянську, Маріуполі, а також земельну ділянку площею 7,7 га в Одесі. Ці активи були виставлені на продаж у рамках процедури банкрутства ТОВ "Амстор" (майно було в заставі Укрексімбанку). Лот був викуплений за 283,5 млн грн.