Матузка - про кадрові перипетії в НБУ

Все про економіку та фінанси

Заступник глави НБУ Ярослав Матузка в інтерв’ю для Liga.net таким чином прокоментував недавню історію зі звільненням працівників департаменту ліцензування:

“Коли у великій організації змінюється вище керівництво, подальше оновлення середньої менеджерської ланки – це нормальний процес. Для нас головне, щоб система, у якій вони працювали, функціонувала й надалі. Процеси у НБУ вибудовані дуже добре, тому все працюватиме як і працювало. Звісно, мені прикро, що звільняються працівники, але, думаю, ми знайдемо людей на ринку або підвищимо тих, хто вже працює у Нацбанку.

Мене здивувала ця ситуація і звинувачення у авторитаризмі чи намаганні впливати на цих менеджерів. У нас була нормальна співпраця, нормальні відносини. Від мене не було жодних спроб якось вплинути на їхні рішення. На мою думку, було б більш правильно спочатку обговорити проблемні питання, якщо у співробітників департаменту вони виникли.

Я поважаю і визнаю право кожного працівника на особистий вибір. Менеджери з департаменту ліцензування підтримали свого керівника – для мене це похвально і я поважаю їх як професіоналів. Але, як я сказав їм під час зустрічі після цих заяв, важливо пам’ятати про інституцію, у якій ви працюєте. Вони вирішили піти, усі одночасно – окей, але треба розуміти, що це може послабити процеси у сфері, за яку ці люди відповідали.

В цьому контексті, дуже дивним виглядає прохання відтермінувати дату звільнення на півтора місяці, у зв’язку з відпусткою, що фактично унеможливило для НБУ запуск підбору зовнішніх чи призначення внутрішніх кандидатів на їх посади.

НБУ – незалежна інституція, зрозуміло, що багато кому – чи-то бізнесменам, чи-то політикам – може не подобатися ця незалежність. Але я не хотів би навіть думати, що у даній ситуації людей могли б якось використовувати. Сподіваюся, це їхній особистий вибір.

Я не відчував ніякого дискомфорту у спілкуванні з підлеглими. У мене добрі стосунки з ними. Ми вибудували нормальну комунікацію, я їм цілком довіряв. Після того, як я став керувати наглядовим блоком, і побачив, що та система добре працює, я запевнив команду, що ми будемо зберігати добре налагоджені процеси, лише продовжуючи вдосконалювати їх”.