Макрон - про війну: Європа поряд з Україною до перемоги

Все про економіку та фінанси

Загальна мета Європи – перемога України у війні, яку розв`язала проти неї Росія. Про це французький президент Емманюель Макрон заявив на прес-конференції у Києві, куди приїхав уперше з початку повномасштабного російського вторгнення до України, пише Liga.net.

Він наголосив, що Франція "ніколи не прийме" те, що Росія робить в Україні.

"Ми стоїмо пліч-о-пліч з Україною на захисті її суверенітету та територіальної цілісності, а також вашої свободи. Це наша мета. Іншої мети у нас немає. І ми досягнемо цієї мети", – сказав французький лідер.

Він додав, що в Україні вирішується доля не лише її, а і європейської безпеки. Тому, сказав Макрон, його з колегами за візитом послання українському народу – "Європа поряд із вами до перемоги. І обличчя цієї перемоги – вільна та незалежна, мирна та спокійна Україна".

Він пообіцяв, що "буде інтенсифікована" допомога Україні від ЄС та країн-членів: більше САУ Caesar від Парижа зокрема.

14 червня на зустрічі з французьким військовослужбовцем у Румунії Макрон сказав, що "саме на східному фронті ми маємо захищати Європу, і ніхто не знає, що нам принесуть наступні тижні та місяці", але "ми зробимо все, щоб зупинити війну Росії, допомогти українцям та їхні армії, і продовжити переговори".