Любченко: в економіці слід зосередитися на інноваційності та локалізації виробництва

Все про економіку та фінанси

Олексій Любченко, кандидатуру якого Верховна Рада затвердила на посаду першого віцепрем`єр-міністра - міністра економіки, вважає, що в економічній сфері необхідно зосередитися на інноваційності та розвитку технологічних процесів через локалізацію виробництва. Про це він сказав під час виступу в парламенті, пише "Укрінформ".

"Я переконаний, що настав час активніше впроваджувати інноваційність та розвивати технологічні процеси через локалізацію виробництва. Пріоритетним є відновлення кредитування виробничої сфери, а не скуповування державних цінних паперів, тобто фінансування державного боргу", - сказав Любченко.

Він також зазначив, що не потрібно забувати про податкові і митні стимули регулювання економічної діяльності. Також слід проводити розумну та виважену регуляторну політику, яка б стимулювала великий бізнес до інновацій.

"Правоохоронна функція має піти з економіки, правоохоронна функція має бути спрямована на сферу використання бюджетних коштів, а не на сферу виробництва", - зауважив Любченко.

Він також наголосив, що для України надважлива співпраця з МВФ та іншими міжнародними партнерами.