Львів посилює карантин, буде як у "червоній" зоні, - мер

Все про економіку та фінанси

Із суботи, 30 жовтня, Львів житиме за правилами "червоної" зони епіднебезпеки через поширення коронавірусу, повідомив мер Львова Андрій Садовий під час брифінгу, пише Liga.net.

"Львів переходить у зовсім інший ритм життя", – сказав Садовий.

У місті припинять роботу заклади культури, заборонять концерти та інші масові заходи.

Як зазначив мер, магазини з продуктами першої необхідності та аптеки продовжать працювати, там проводитимуть температурний скринінг відвідувачів.

Кафе та ресторани зможуть продовжити роботу, якщо всі їхні працівники отримали по дві дози вакцини, а відвідувачі – або вакциновані, або мають негативний результат тесту ПЛР.

"Якщо є порушення, то заклад автоматично закривають", – сказав Садовий.

Із 1 листопада школярі Львова йдуть на два тижні на дистанційне навчання, дитячі садки продовжать роботу.

Садовий розповів про раду єпископів, що відбулася. Священики рекомендують парафіянам залишатися вдома та дивитися служби онлайн. Для тих, хто хоче прийти до церкви, служби рекомендовано проводити на відкритому повітрі.

На сторінці Садового у Facebook говориться:

- громадський транспорт може перевозити не більше 50% пасажирів від загальної пасажиромісткості; вакцинація для водіїв та контролерів обов`язкова; всі пільговики, крім учасників бойових дій, можуть безкоштовно користуватися транспортом з 11:00 до 16:00;

- доступ до непродовольчих магазинів та товарів дозволено лише для вакцинованих відвідувачів;

- заклади та підприємства, які надають сервісні послуги, можуть працювати лише за повної вакцинації працівників та заповненості приміщень не більше ніж на 50% (продаж техніки тощо);

- заклади громадського харчування працюють лише за повної вакцинації працівників та відвідувачів; не більше чотирьох осіб за столиком та до 50% заповненості приміщень.

- заклади спорту: дозволено лише індивідуальні заняття при повній вакцинації працівників та відвідувачів.

"Моніторингові групи разом із поліцією активно перевірятимуть дотримання всіх правил. Порушники будуть закриті. Усі повинні жити та працювати на рівних умовах", – йдеться у повідомленні мера Львова.