Ліквідовано "Креатив Постач": його борг перед Укрексімбанком - 4,5 млрд грн

Все про економіку та фінанси

06.12.2021 Центральний апеляційний госпсуд відмовився задовольнити апеляційну скаргу Укрексімбанку та залишив без змін ухвалу Госпсуду Кіровоградської області від 20.08.2021, якою було затверджено ліквідаційний баланс ТОВ "Креатив Постач" і ліквідовано цю юрособу (справа №912/354/19).

ТОВ "Креатив Постач" було визнане банкрутом у травні 2019 року.

Суд визнав борги компанії перед низкою кредиторів, у т.ч. перед Укрексімбанком - на 4,4 млрд грн (четверта черга) і 127 млн грн (шоста черга), перед Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області - на 16,46 млн грн (третя черга).

У період ліквідаційної процедури на рахунок ТОВ "Креатив Постач" надійшли кошти в загальному розмірі... 282 тис грн (у т.ч. стягнуто дебіторської заборгованості - 191 тис грн, від продажу майна та активів на прилюдних торгах - 91 тис грн).

Цитата з постанови Центрального апеляційного госпсуду:

“Місцевий господарський суд дійшов правомірного висновку, що під час проведення ліквідаційної процедури, ліквідатором здійснювалися всі можливі ліквідаційні заходи стосовно провадження у справі про банкрутство, але майнових активів банкрута, що підлягають включенню до ліквідаційної маси для 100% погашення вимог кредиторів, не було виявлено.

Після завершення ліквідаційної процедури майно у банкрута відсутнє, продовження його підприємницької діяльності є неможливим”.

Як писав Finbalance, 08.11.2021 Укрексімбанк планував аукціон з продажу боргів групи "Креатив" на 4,53 млрд грн, але він не відбувся у зв`язку з "відсутністю допущених учасників торгів" (цитата).

Стартова ціна на лот відповідала оцінці держбанку щодо суми заборгованості.

Про банкрутство інших компаній з групи “Креатив” та їх мільярдні борги перед банками - тут, тут, тут.