Лідери G7 обговорили Україну і спільні дії проти Росії

Все про економіку та фінанси

Лідери G7 підтримують територіальний суверенітет України і готові допомагати в проведенні реформ. Про це заявила президент Єврокомісії Урсула фонд дер Ляєн в Twitter за результатами обговорення питань Східного партнерства ЄС, яке відбулося в суботу в рамках засідання «Великої сімки», присвяченого міжнародній політиці, пише zn.ua.

Вона зазначила: «Україна - серед основних питань нашого спільного порядку денного» і підкреслила важливість для України будувати потужні інститути, засновані на верховенстві права.

Президент Єврокомісії наголосила на важливості спільної міжнародної відповіді на дії Росії: «У той час, як Росія продовжує завдавати шкоди європейському порядку безпеки, ми можемо розраховувати, що потужний трансатлантичний Альянс дасть на це відповідь».

Лідери «Великої сімки» також стурбовані ситуацією в Білорусі і працюють над посиленням ефективності санкцій проти режиму Лукашенка, зазначила фон дер Ляйен. Зокрема, «ЄС працює над інвестиційним планом в 3 мільярди євро на підтримку майбутньої демократичної Білорусі».