Квін - до комісії з обрання глави САП: припиніть враховувати інтереси корумпованих осіб

Все про економіку та фінанси

Тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін звернулася в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" до комісії із обрання керівника САП із закликом довести свою роботу до логічного кінця, пише zn.ua.

Крістіна Квін закликала членів конкурсної комісії з обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури припинити враховувати корумповані інтереси осіб, які бажають зупинити процес вибору керівника.

"Я хотіла б закликати членів Комісії зібратися і зробити свою роботу. Це важливі члени суддівського корпусу, багато з них є важливими членами суддівського співтовариства тут, в Україні. Чесно кажучи, на мою думку, це питання про репутацію. Вони просто повинні зробити те, що вони пообіцяли зробити. Вони розпочали цей процес і пройшли більшу частину шляху, тепер потрібно завершити процес", — зазначила Квін.

Квін також припустила, що на членів комісії впливають ті, хто не бажає, щоб антикорупційний прокурор в Україні був призначений.

"Я вважаю, що всі ті, хто корумпований, не хочуть, щоб на місці прокурора був хтось, хто може допомогти розслідувати діяльність корумпованих. Тому я вважаю, що зараз на цю комісію чиниться великий тиск, а члени комісії просто не виконують свою роботу", — резюмувала Квін.