Кубраков - про будівництво доріг: контракти на понад 1 млрд грн має 21 компанія

Все про економіку та фінанси

Факт наявності великої кількості компаній із великими контрактами на українському ринку дорожнього будівництва спростовує обвинувачення в його картелізації, заявив глава Мінінфраструктури Олександр Кубраков, пише "Інтерфакс-Україна".

"21 компанія на ринку має загальну кількість контрактів на суму понад 1 млрд грн", - сказав він на конгресі Національної асоціації дорожників України (НАДУ) в Києві 4 листопада.

Заступник міністра фінансів Олександр Кава уточнив, що проект держбюджету на 2022 рік передбачає видатки на будівництво автошляхів на рівні 124,1 млрд грн (план у 2021 році - 123,9 млрд грн).

"Український ринок конкурентніший, ніж будь-який ринок у ЄС чи США", - підтримав міністра генеральний директор одного з найбільших на ринку ТОВ "Автомагістраль-Південь" Микола Тимофеєв.

За оцінками НАДУ, минулого року в Україні було відремонтовано трохи більше ніж 6 тис. км доріг, цього року буде приблизно 6,5 тис. км, а наступного планується збільшити обсяги до 10,5 тис. км.

Загалом в Україні 170 тис. км доріг загального користування, з яких 50 тис. - дороги державного значення та 120 тис. км - місцевого значення.