Криптобіржа Coinbase оголосила про звільнення 20% працівників

Все про економіку та фінанси

Coinbase, найбільша криптовалютна біржа США, вирішила звільнити майже 20% працівників через обвал ринку та очікування рецесії, повідомив гендиректор компанії Браян Армстронг, пише Liga.net.

"Схоже, що ми входимо в рецесію після більше ніж десятирічного економічного буму. Рецесія може призвести до чергової криптозими та може тривати тривалий період. Хоча економіку та ринки важко передбачити, ми завжди готуємось до гіршого, щоб можна було керувати бізнесом у будь-якому середовищі", – йдеться в листі Армстронга до підлеглих.

CNBC вказує, що у Coinbase працює близько 5000 штатних працівників. Компанія хоче звільнити 18% персоналу, а отже очікується скорочення приблизно на 1100 осіб.

"Витрати на персонал занадто високі, щоб ефективно працювати на цьому невизначеному ринку. В нашому випадку очевидно, що найняли занадто багато людей", – заявив Армстронг.

Coinbase – публічна компанія, яка торгується на біржі. Вартість її акцій з початку року впали майже на 80%. За цей самий час біткоїн впав більше ніж на 50%.