Комітет ВР пропонує відкласти на 9 місяців внесення інформації про бенефіціарів до ЄДР

Все про економіку та фінанси

Парламентський комітет з питань економічного розвитку схвалив відтермінування обов`язкового внесення до Єдиного державного реєстру інформації про кінцевих бенефіціарів суб`єктів господарювання та громадських організацій. Відтермінування передбачається ще на 9 місяців, повідомив глава комітету Дмитро Наталуха ("Слуга народу"), пише Lb.ua.

"Це дозволить компаніям і громадським організаціям уникнути штрафів від 17 000 до 51 000 грн, які вони могли б отримати через брак часу на збирання необхідної інформації", – пояснив він.

Це рішення викладено в редакції законопроєкту №5807, але після комітету його мають розглянути в залі засідань Верховної Ради.

"Тепер - будемо переконувати колег у залі, щоб прийняти його за основу і в цілому вже завтра (четвер), щоб залишили принаймні один день на підпис цього закону Президентові України, і таким чином вкластися в строки, щоб зняти цю неприємну фінансову загрозу для бізнесу і громадянського суспільства і дати їм можливість уникнути штрафів", – додав депутат.

Поки що юридичні особи можуть подати дані про своїх бенефіціарів до 10 жовтня.