Коломойський прокоментував заяву НБУ та Kroll про виведені $5,5 млрд з Приватбанку

Все про економіку та фінанси

Бізнесмен Ігор Коломойський назвав «маячнею» заяву Нацбанку про завдання шкоди Приватбанку на 5,5 млрд дол, пише «Українська правда».

"Маячня, яку немає сенсу коментувати. Основне питання: куди і коли вивели гроші?! Все інше - белетристика", - зазначив І. Коломойський.

У коментарі для ТСН.ua бізнесмен додав: "Особливо сподобалася сентенція, що колишній менеджмент [банку] працював в інтересах акціонера. А в чиїх інтересах він мав працювати - в інтересах Порошенка або Гонтаревої з Рожковою?".

У коментарі для lb.ua І. Коломойський зазначив ще таке: "Гора народила мишу. Ніякого юридичного значення ці дані не мають. На їх розслідування Kroll у нас є своє розслідування. І там зовсім інші висновки. Дивує, чому Kroll досліджував тільки 10-річний період, а не всі 25 років історії банку. Ми 25 років займалися одним і тим же. Нехай досліджують решту 15 років теж. Потім визначення "шахрайство" має чітке юридичне значення. Нехай вони покажуть, які саме операції завдали шкоди, у чиїх інтересах вони були зроблені. Це просто піар Нацбанку, щоб відвернути увагу від дій компанії ICU, яка допомогла вивести з України 1,5 млрд доларів. Або від операції "Лоліта", - сказав Коломойський.