Коломойський домігся арешту $250 млн у кіпрській філії Приватбанку, - ЗМІ

Все про економіку та фінанси

За даними джерел газети «Дзеркало тижня. Україна», Ігорю Коломойському від імені восьми своїх компаній уже вдалося оскаржити процедуру списання Фондом гарантування вкладів пов’язаних осіб у Приватбанку [глава НБУ заявляла, що йдеться про 29,4 млрд грн., - ред.], заарештувавши рахунки в кіпрській філії на суму 250 млн дол.

«Хоча на Кіпрі в "Привату" відкрита філія (отже, вона підпадає під норми українського законодавства), вплив на його судову систему української держави далеко не настільки однозначний, як у місцевих юрисдикціях.

За даними DT.UA, пану Коломойському від імені восьми своїх компаній уже вдалося оскаржити процедуру списання, заарештувавши рахунки в кіпрській філії на суму 250 млн дол.

Чим закінчиться й ця розбірка (а це, на секунду, понад 6,5 млрд грн), поки що не очевидно. Як, наприклад і те, чим закінчаться й інші нинішні судові спори Ігоря Коломойського з державою Україна (нагадаємо, що влітку 2015-го міноритарні акціонери "Укрнафти" подали позов у міжнародний арбітраж з вимогою стягнути з країни 5 млрд дол.)», - пише «Дзеркало тижня. Україна».