Коаліція Рамштайн: глава Пентагону планує щомісяця проводити зустрічі союзників

Все про економіку та фінанси

Цього місяця відбудеться ще одна зустріч глав оборонних відомств, яка вперше відбулася в Німеччині на базі Ramstein. Та на цей раз, скоріш за все, вона буде в онлайн-форматі, зазначив під час брифінгу речник Пентагону Джон Кірбі, пише zn.ua.

“Я не сумніваюся, що Ллойд Остін і міністр оборони (Британії) Бен Воллес матимуть можливість поговорити про те, як виглядає порядок денний для цієї вже другої консультативної зустрічі”, - зазначив Кірбі, тим самим уточнивши учасників майбутніх переговорів.

Він також дав зрозуміти, що в Пентагоні є намір перевести зустрічі на регулярну основу:

"Міністр [Остін] хоче збирати їх щомісяця. Тому, скоріше за все, вони будуть віртуальними, але це остаточно ще не вирішено", – сказав Кірбі.

Нагадаємо, 26 квітня глави Міноборони України та США спільно з представниками 40 союзників зустрілися на американській військовій базі Рамштайн, яка розташована на території Німеччині. Ключовим питанням було обговорення питання про військову допомогу України. Тоді половина із запрошених країн оперативно підтвердила участь, що свідчить про розуміння багатьма країнами світу важливості захисту України від російського агресора, кажуть у Пентагоні.