Київська обхідна дорога: Укравтодор і американська Bechtel підписали меморандум

Все про економіку та фінанси

"Укравтодор" повідомив, що 28 травня підписав меморандум з американською компанією Bechtel Overseas Corporation щодо співпраці в рамках реалізації Проєкту будівництва обхідної дороги навколо Києва (КОД).

Проект "Київська обхідна дорога" передбачає спорудження напівкільця загальною протяжністю близько 150 км. Він має допомогти вивести транзитні потоки руху транспортних засобів за межі Києва та з’єднає ключові автомобільні дороги М-07 Київ – Ковель, М-06 Київ – Чоп, М-05 Київ – Одеса та Н-01 Київ – Знам’янка. Далі об’єднає автомобільні дороги Н-08 Бориспіль – Маріуполь та М-03 Київ – Харків та обхід м. Бровари.

З кінця минулого року Укравтодор розпочав розроблення проєктної документації, включаючи землевідведення, для ділянок проходження КОД:

- перша ділянка – від М-07 Київ – Ковель – Ягодин до М-06 Київ – Чоп протяжністю 18,1 км;

- друга ділянка – від М-06 Київ – Чоп до М-05 Київ – Одеса протяжністю 35,2 км;

- третя ділянка – від М-05 Київ – Одеса до Н-01 Київ – Знам’янка протяжністю 22,9 км;

- четверта ділянка – будівництво мостового переходу через р. Дніпро з підходами до Н-01 Київ – Знам’янка та Гора – Рогозів протяжністю 25,7 км;

- п’ята ділянка – від Гора – Рогозів до М-03 Київ – Харків протяжністю 9,7 км.

Наразі три ділянки вже проєктуються, ще по одній ділянці тривають тендерні процедури.

Довідка Укравтодору:

Bechtel Overseas Corporation – світовий лідер у з питань інжинірингу, закупівель та будівництва. 22 роки поспіль посідає перше місце у рейтингу Engineering News, та входить до списку 400 найбільших підрядників США.

Компанія була заснована у 1898 році та наразі є найбільшою будівельною компанією в США із проєктами у 160 країнах на семи континентах. Bechtel спеціалізується на інфраструктурі, ядерній, безпековій та екологічній галузях, оперує на ринку нафти, металургії, газу та хімікатів. Компанія надає послуги на всіх етапах від планування та інвестицій, і до запуску та експлуатації.