Китайський Evergrande отримав відстрочку на виплату боргів

Все про економіку та фінанси

Проблемному китайському забудовнику Evergrande вдалося відстрочити крайній термін погашення відсотків за облігаціями на $260 млн, пише Reuters, констатує Liga.net.

Як повідомив у четвер фінансовий провайдер REDD, China Evergrande Group забезпечила пролонгацію прострочених облігацій. Провайдер запропонував забудовнику відстрочку після провалу угоди з продажу частки в його підрозділі з обслуговування нерухомості за $2,6 млрд.

Evergrande виграла понад тримісячне продовження терміну погашення облігації, повідомляє REDD із посиланням на власників облігацій.

За словами джерела, знайомого з питанням, глава Evergrande Хуей Ка Ян погодився вкласти особисті гроші в китайський житловий проєкт, пов`язаний з облігаціями. Це нібито дозволило власникам паперів отримати свої відсотки.

Співрозмовник видання зазначив, що таким чином власники облігацій не допустили краху девелопера або затяжного судового процесу.

Evergrande Group – один із найбільших девелоперів КНР – відчуває труднощі з виплатою боргу, який досяг рекордної позначки розміром $300 млрд (близько 2% ВВП Китаю). Щоб впоратися з кризою, уряд Китаю спонукав інших забудовників придбати деякі активи Evergrande. 23 вересня пройшов крайній термін для виплати $83,5 млн як відсотків за доларовими облігаціями Evergrande. У компанії був місяць, щоб виконати свої зобов`язання. Реструктуризація боргів Evergrande може стати однією з найбільших в історії країни.

20 жовтня China Evergrande Group відмовилася від планів продати 50,1% акцій свого підрозділу з управління нерухомістю. Ця угода дозволила б забудовнику залучити $2,6 млрд. Evergrande вів переговори про продаж частки в Evergrande Property Services конкуренту Hopson Development Holdings.