Холодницький: суд заочно арештував Злочевського

Все про економіку та фінанси

Суд обрав екс-міністру екології Миколі Злочевському запобіжний захід у вигляді арешту, але заочно, оскільки той у розшуку, повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький під час прес-конференції, пише "Українська правда".

"Буквально перед прес-конференцією мені доповів прокурор, що суд обрав заочний запобіжний захід тримання під вартою нашому цьому фігуранту (Злочевському). Це додаткова інформація до його оголошення в розшук", - зазначив очільник САП.

Він висловив упевненість, що це розслідування буде завершено у визначений термін, оскільки докази зібрані належним чином.

Нагадаємо, НАБУ оголосило Злочевського в розшук. Його обвинувачують за статтею "Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі, яка займає особливо відповідальне становище".

На початку липня НАБУ повідомило, що Злочевському оголосили підозру в організації надання хабаря керівництву антикорупційних органів.

12 червня детективи НАБУ заявили, що задокументували факт надання хабаря керівництву антикорупційних органів у 6 мільйонів доларів. Пізніше у САП уточнили, що йшлося про 5 мільйонів доларів, а ще 1 мільйон знайшли в автомобілі податківця, що був призначений йому як посередникові.