Харківська область увійшла в "червону" зону карантину, Івано-Франківська - вийшла

Все про економіку та фінанси

Харківську область внесли в "червону" зону карантину. З неділі, 11 квітня, в регіоні діятимуть максимальні карантинні обмеження. Відповідне рішення ухвалила державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), пише РБК-Україна.

"Встановити з 00 години 00 хвилин 11 квітня 2021 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Харківської області, та застосувати на території Харківської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для "червоного" рівня епідемічної небезпеки", - йдеться у повідомленні.

Таким чином, з 00:00 11 квітня Харківська область перейде в "червону" зону карантину.

У "червоній" зоні забороняється робота ТРЦ, кафе, ресторанів, а також масові заходи. Також обмежується відвідування навчальних закладів. Крім того, місцева влада може самостійно обмежувати роботу транспорту.

Разом з тим, міністр Кабміну Олег Немчінов заявив, що ситуація з коронавірусом в Івано-Франківську покращилась, і цей регіон вийшов з "червоної" зони карантину.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила скасувати з 00 годин 00 хвилин 10 квітня 2021 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки на території Івано-Франківської області.

Раніше відповідне рішення анонсував міністр охорони здоров`я України Максим Степанов. Він говорив, що у Івано-Франківській області покращилась ситуація з коронавірусом і регіон скоро може повернутись у "помаранчеву" зону.

Також прем`єр-міністр Денис Шмигаль повідомляв, що Івано-Франківська область може вийти з "червоної" зони, якщо збережеться позитивна динаміка за кількістю госпіталізація і одужань.

В "червоній" зоні карантину зараз перебувають Київ, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська області.