"Кернел" викупить свої акції на $250 млн упродовж двох років, - рішення акціонерів

Все про економіку та фінанси

Kernel Holding S.A. (Люксембург), холдингова компанія агропромислової групи "Кернел", на позачергових зборах акціонерів прийняла рішення викупити протягом двох років до 19,2 млн своїх акцій на загальну суму $250 млн, при цьому ціна покупки акцій повинна бути не нижче PLN50 і не вище PLN65. Про підсумки відбулися 30 серпня зборів акціонерів агрохолдинг повідомив на Варшавській фондовій біржі у вівторок, пише "Інтерфакс-Україна".

У повідомленні наголошується, що рішення про викуп своїх акцій було прийнято, оскільки компанія і її дочірні підприємства накопичили значну ліквідність і не мають будь-яких нових привабливих інвестиційних можливостей в короткостроковій перспективі. При цьому агрохолдинг уточнив, що ставлення його чистого боргу до EBITDA на 31 березня 2021 року на рівні 1,4х є комфортним показником для ведення господарської діяльності.

"Викуплені акції згодом будуть анульовані, збережені, продані або використані для таких законних цілей, які рада директорів вважає доцільними", - зазначено в повідомленні компанії.