Картки "єПідтримка" вже доступні для замовлення у мобільному застосунку Укргазбанку

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомляє, що відсьогодні усі його клієнти, власники смартфонів на ОС Android, які мають застосунок "Дія", можуть замовити віртуальні картки для виплат за президентською програмою "єПідтримка" в мобільному застосунку Укргазбанку "ЕКОбанк онлайн". Власники смартфонів на ОС IOS зможуть замовити віртуальну картку "єПідтримка" в "ЕКОбанк онлайн" вже завтра.

Як замовити картку:

Клієнтам Укргазбанку достатньо увійти до застосунку "ЕКОбанк онлайн" та натиснути кнопку "Замовити" в меню віртуальних карток. Картка "єПідтримка" за кілька секунд з’являється в переліку доступних.

Як отримати кошти на картку "єПідтримка":

Після реєстрації в "ЕКОбанк онлайн" та замовлення віртуальної картки "єПідтримка" необхідно подати заявку в застосунку "Дія".

"Звертаємо увагу, що зарахування грошей на віртуальні картки єПідтримка розпочнеться з 19.12.2021. Гроші надійдуть протягом 10 днів від моменту подання заявки. Щоб встигнути отримати виплати в І етапі, подайте заявку в застосунку Дія до 29 грудня", - зауважує Укргазбанку.

Хто може отримати виплати:

- громадяни України старше за 18 років;
- із «зеленим» COVID-сертифікатом у застосунку Дія (незалежно від того, коли була здійснена вакцинація);
- які оформили спеціальний рахунок.

Відкриття рахунків в Укргазбанку безоплатне, без комісій. Також ці виплати не оподатковуватимуться і не вплинуть на призначення субсидій.

Отриману 1000 гривень можна буде витратити на придбання залізничних та авіаквитків на внутрішні рейси, абонементи до спортзалів чи фітнес-клубів, книжки в книжкових магазинах або на квитки до кінотеатру, театру, музею чи виставкового центру.

Коштами можна буде скористатися упродовж 4-х місяців після отримання.

Завантажити застосунок "ЕКОбанк онлайн" можна тут.