Кандидатів до наглядової ради "Укрзалізниці" буде відбирати Мінінфраструктури

Все про економіку та фінанси

Уряд затвердив зміни до порядку відбору кандидатів до наглядової ради АТ "Укрзалізниця": відповідно до них, кандидатів до наглядової ради "Укрзалізниці" замість номінаційного комітету відбиратиме Мінінфраструктури, йдеться у розпорядженні уряду №629 від 16 червня, пише "Економічна правда".

Відповідно до затверджених змін до постанов Кабміну №142 і 143 від 10 березня 2017 року, пропозиції щодо кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради УЗ, а також кандидатур представників держави, які обираються до її наглядової ради, формує Міністерство інфраструктури та вносить їх на розгляд Кабміну.

Нагадаємо, Кабінет міністрів продовжив повноваження деяких членів наглядової ради "Укрзалізниці", контракти з якими закінчилися 19 червня, на строк до прийняття рішення про призначення нових членів за результатами конкурсу, але не більше ніж на три місяці. Йдеться про Шевкі Аджунера, Андреаса Матьє (незалежні члени), Сергія Лещенка та Олега Журавльова (представники держави).

Незалежні члени номінаційного комітету припинили свою роботу наприкінці квітня після того, як Кабмін змінив керівництво "Нафтогазу". Тоді вони заявили, що припиняють свою участь до тих пір, поки не буде ясності щодо плану дій з реформи корпоративного управління і чіткого зобов`язання уряду поважати інститути корпоративного управління.