Канада надасть Україні кредит на суму $100 млн

Все про економіку та фінанси

Для підтримки економіки України на тлі посилення російської агресії Канада виділить офіційному Києву кредит в 120 млн канадських доларів (близько 100 млн дол. США), оголосив міністр міжнародного розвитку Канади Харджит Саджан, пише "Укрінформ". 

“Українці можуть завжди розраховувати на підтримку Канади. Працюючи разом, ми можемо зміцнити економіку та провести реформи урядування. Я схвалив цей кредит, аби підтримати спроможність України реагувати на потреби населення на тлі агресивних російських дій”, - сказав Саджан.

Він додав, що це - “лише один з кроків у допомозі в досягненні безпечного майбутнього для українців”. “Я продовжу шукати шляхи допомоги Україні”, - запевнив міністр.

У його відомстві додали, що канадський кредит буде використано для “підтримки економічної стійкості країни та реформ урядування”.

Канада також запропонувала виділити грант у 6 млн дол. для допомоги у належному використанні позики. “Канадські та українські посадовці вже зустрічаються для обговорення потенційних умов позики та часових рамок її використання”, - запевнили у Міністерстві міжнародного розвитку Канади.