Кабмін зобов`язав бізнес до середини січня-2023 одержати необхідні ліцензії для роботи

Все про економіку та фінанси

Термін роботи бізнесу за введеним під час війни декларативним принципом, без отримання ліцензій та дозволів, обмежується періодом до середини січня 2023 року. Відповідну постанову №778 ухвалив Кабмін на засіданні 7 липня та опублікував на своєму сайті, пише "Інтерфакс-Україна".

"Протягом зазначеного терміну (шість місяців з дня набрання чинності цією постановою) підприємства для подальшого провадження такої діяльності повинні отримати відповідні дозвільні документи в порядку, строки та на умовах, передбачених законодавством", – йдеться у документі.

Постанова також розширила перелік видів господарської діяльності, які не можуть здійснюватись на підставі подання декларації в умовах воєнного стану. Зокрема, до нього включено імпорт лікарських засобів, оптову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами, медичну практику.

До переліку також додано діяльність у сфері електроенергетики, на ринку природного газу, централізованого водопостачання та водовідведення, теплової енергії; діяльність з розробки, виготовлення, постачання спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв`язку та негласного отримання інформації; ввезення в Україну та вивезення за її межі об`єктів тваринного та рослинного світу.