Кабмін виділив 490 млн грн на відновлення доріг

Все про економіку та фінанси

Прем`єр Денис Шмигаль повідомив, що 12 квітня Кабмін виділив додаткові 490 млн грн для базового відновлення дорожньої інфраструктури, зокрема, на звільнених територіях.

10 квітня було виділено 1 млрд грн на першочергове відновлення інфраструктури у звільнених містах і селах Київської, Чернігівської, Сумської та Житомирської областей.

«Постійно надсилаємо гуманітарну допомогу, безкоштовні речі, медикаменти. У прифронтових містах продовжуємо роздавати безкоштовні продуктові набори. Держава закуповує продукти переважно в українських виробників, аби завантажити їх замовленнями. По більшості позицій закупили від 30 до 80% всього необхідного», — зазначив глава уряду.

Він також повідомив, що уряд виділив ще 200 млн грн на виплати роботодавцям, які наймають працівників із числа вимушених переселенців. Кошти у вигляді 6,5 тис. грн виплачуватимуться за кожного нового працівника для покриття частини заробітної плати.

«За роз’ясненнями щодо отримання такої компенсації вже звернулися понад 5 тисяч роботодавців», — зауважив очільник уряду.

За словами Д. Шмигаля,  уже офіційно зареєструвалося 1 млн вимушених переселенців. Для них продовжено можливість подати заявку на програму щомісячних виплат до 30 квітня.

Крім того, Кабінет Міністрів виділив додаткові 2,3 млрд грн на програму «5-7-9».

Прем’єр-міністр також повідомив, що вже понад 250 виробничих підприємств за підтримки держави були переміщені в інші області. З них 121 підприємство вже повністю функціонує на новому місці, інші — знаходяться в процесі переміщення. Ще 430 виробництв очікують своєї черги.