Кабмін виділив 33 млрд грн для Міноборони і МВС

Все про економіку та фінанси

Уряд під час засідання 19 квітня додатково виділив майже 16 млрд грн для Міністерства оборони.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, основні кошти підуть на виплати зарплат військовим, на ремонт і модернізацію техніки, на виплати родинам загиблих героїв.

Міністерство оборони уточнює, що розпорядженням Кабміну виділено 15,95 млрд грн для забезпечення достатнього фінансування для виплати грошового забезпечення військовослужбовців, одноразової грошової допомоги у зв’язку із загибеллю (смертю) військовослужбовців, закупівлі озброєння та військової техніки. Також з резервного фонду держбюджету виділяються кошти для виплат додаткової винагороди військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України.

Додамо, що Кабінет Міністрів ухвалив ще рішення про виділення Міністерству внутрішніх справ 17 млрд грн. Як зауважив глава уряду, це кошти для прикордонників, нацгвардійців, поліцейських, які є частиною сил оборони та по всьому фронту знищують російських окупантів.