Кабмін видав розпорядження про початок роботи БЕБ

Все про економіку та фінанси

24 листопада Кабінет Міністрів видав розпорядження №1493-р "Про початок діяльності Бюро економічної безпеки", пише "БізнесЦензор".

"Станом на 25 листопада центральний апарат БЕБ сформовано більш ніж на 30% від його граничної кадрової чисельності, що дозволяє запустити аналітичну та правоохоронну функцію Бюро", – йдеться у повідомленні БЕБ.

Водночас зазначається, що зі стартом роботи Бюро продовжиться кадрове доукомплектування центрального апарату БЕБ і розбудова його територіальних управлінь.

До того ж у Бюро наголосили, що попри рішення про офіційний запуск роботи, органу поки не виділено спеціально обладнані приміщення та будівлі, "що може призвести до затягування передачі наявних кримінальних проваджень до БЕБ від правоохоронців, які втрачають функції розслідування економічних правопорушень".

Як повідомлялося, Бюро економічної безпеки (БЕБ) мало розпочати роботу ще 25 вересня, однак тоді Верховна Рада продовжила терміни початку роботи БЕБ та ліквідацію Державної фіскальної служби (ДФС, курирує роботу податкової міліції) ще на два місяці.

20 серпня Кабмін призначив директором Бюро економічної безпеки (БЕБ) Вадима Мельника, який очолював Державну фіскальну службу з кінця 2020 року.