Кабмін схвалив законопроект про 12 підстав для укладання трудового договору

Все про економіку та фінанси

Мінекономіки повідомляє, що 14 квітня Кабмін схвалив законопроект, який покликаний "модернізувати та лібералізувати трудове законодавство" (цитата).

При цьому серед іншого зазначається, що документ "сприятиме легалізації праці найманих працівників" (цитата).

Як констатується, законопроектом пропонується "чітко визначити порядок надання роботодавцем інформації про умови трудового договору", а також визначити "12 підстав, за наявності яких укладається строковий трудовий договір" (цитата).

Нагадаємо, в лютому Кабмін зареєстрував у Верховній Раді законопроект №5054, згідно з яким, “робота може бути визнана такою, що виконується в межах трудових відносин незалежно від назви та виду договірних відносин між сторонами, якщо є три і більше зазначених ознак наявності трудових відносин”:

- особисте виконання особою роботи за конкретною кваліфікацією, професією, посадою за дорученням та під контролем особи, в інтересах якої виконуються роботи;

- здійснення регулювання процесу праці, що носить постійний характер та, як правило, не передбачає встановлення особі конкретно визначеного результату (обсягу) робіт за певний період часу;

- виконання роботи на визначеному або погодженому з особою, в інтересах якої виконується робота, робочому місці з дотриманням установлених нею правил внутрішнього трудового розпорядку;

- організація умов праці, зокрема, надання засобів виробництва (обладнання, інструментів, матеріалів, сировини, робочого місця) забезпечується особою, в інтересах якої виконується робота;

- систематична виплата особі, яка виконує роботу, винагороди у грошовій та / або натуральній формі;

- встановлення особою, в інтересах якої виконується робота, тривалості робочого часу та часу відпочинку;

- відшкодування поїздок та інших фінансових витрат, пов’язаних з виконанням роботи, особою, в інтересах якої виконується робота.

“Під час встановлення наявності трудових відносин, крім ознак, передбачених частиною першою цієї статті, можуть бути наявні інші ознаки з урахуванням специфіки діяльності фізичних та юридичних осіб, на користь (в інтересах) яких виконується робота”, - йдеться в законопроекті.

Перший заступник глави комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк з цього приводу зазначав таке:

“Фрілансерів можуть примусово записати в штат компанії – саме такі наслідки матиме урядовий законопроект №5054 про нові критерії трудових відносин.

1. Під прописані урядом критерії легко підпадає і фрілансер, і фахівці на аутсорсі. Наприклад, програміст-фрілансер, який лише розробляє мобільні додатки для різних компаній, за кількома запропонованими критеріями має бути оформлений в штат однієї з них. Інакше штраф. Це нонсенс.

2. Навіть якщо для якоїсь роботи, яку виконує працівник на аутсорсі, не знайдеться критеріїв у переліку Кабміну, їх зможуть додати контролюючі органи під час перевірки, оскільки перелік не є вичерпним”.

Разом з тим, голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявляв, що робитиме все від нього залежне, щоб урядовий законопроєкт №5054 про визначення поняття трудових відносин та ознак їх наявності не був ухвалений Верховною Радою.

“Хочу зараз публічно пообіцяти. Я знайшов, що це за законопроєкт №5054, це про сім ознак трудових відносин. Ми точно зробимо так, що поховаємо цей законопроєкт у Верховній Раді. Це у моїй компетенції, і якщо так дійсно буде важко це зробити, я особисто зареєструю десяток тисяч правок, і ми це точно поховаємо у Верховній Раді. Це важливо розуміти, я чув це від асоціації айтішників, від своїх друзів, вони всі говорять, що… є дамоклів меч, який зараз висить у вигляді законопроєкту. У нас тут спільна позиція із міністерством (Мінцифра – ред.), і ми точно не дамо такому законопроєкту пройти Верховну Раду”, - зазначав Д. Арахамія.