Кабмін призначив у наглядову раду "Нафтогазу" заступницю глави Офісу президента

Все про економіку та фінанси

Кабмін на закритому засіданні в понеділок, 31 травня, обрав членом наглядової ради НАК "Нафтогаз України" Юлію Свириденко як представника держави, пише "БізнесЦензор" з посиланням на відповідне розпорядження уряду №529-р.

Згідно з документом, Свириденко призначена на термін до прийняття рішення Кабінетом Міністрів про призначення представників держави в наглядову раду "Нафтогазу", але не більше одного року.

Як повідомлялося, Юлія Свириденко обіймає посаду заступника Офісу президента.

З вересня 2019 року вона працювала заступником міністра розвитку економіки і торгівлі Тимофія Милованова, після його звільнення продовжувала роботу в міністерстві на посаді першого заступника міністра до грудня 2020 року.

Раніше Кабмін переобрав ще на рік п`ять членів наглядової ради НАК "Нафтогаз України", які раніше оголосили про відставку з 14 травня в зв`язку з конфліктом навколо зміни глави компанії. Глава наглядової ради Клер Споттісвуд уточнила, що умовою продовження роботи стане збереження поточного складу правління "Нафтогазу".

Незалежними членами наглядової ради "Нафтогазу" є його глава Клер Споттісвуд, Бруно Лескуа і Людо ван дер Хейден. Повноваження Споттісвуд і Лескуа спливали 14 червня. Представниками уряду в наглядовій раді є Юлія Ковалів і Наталя Бойко, їх повноваження закінчувалися в 2022 році.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні 28 квітня звільнив главу НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва, призначивши на цю посаду Юрія Вітренка в обхід рішення наглядової ради.

Сам Вітренко розповів, що очолити "Нафтогаз" йому запропонував Володимир Зеленський.