Кабмін погодив членів наглядової ради "Центренерго"

Все про економіку та фінанси

Акціонери ПАТ «Центренерго» вибрали нових членів наглядової ради для компанії. Кабмін погодив наглядову раду, йдеться в розпорядженні Кабміну, пише zn.ua.

Так, уряд погодив такі кандидатури для призначення на посади членів наглядової ради "Центренерго":  Безлепкіна Валерія Михайловича, Мужеля Олександра, Щекатурова Валерія В`ячеславовича як незалежних членів, а Кудіна Дениса Ігоровича, Готи Андрія Олеговича як представників держави.

При цьому перший заступник голови Фонду держмайна Денис Кудін переобраний членом НР.

Як зауважує zn.ua, Гота очолює кабінет глави Офісу президента Андрія Єрмака. З грудня 2015 року по серпень 2020 року працював головним спеціалістом, першим секретарем з економічних питань посольства України в США. Обраний як представник Фонду держмайна.

Мужель вказаний як засновник групи компаній, яка займається розробкою IT-технологій, торгівлею, управлінням комерційною нерухомістю і фінансовим посередництвом. Інвестбанкір, раніше працював на різних посадах в ING, VTB Capital і Merrill Lynch. Обраний як незалежний директор.

Щекатуров вказаний як фізична особа-підприємець. Згідно з даними відкритих реєстрів, в даний час є бенефіціаром ТОВ "Паріде" і ТОВ "Глобус Істейт", які спеціалізуються на купівлі-продажу, оренди та експлуатації нерухомості. Обраний як незалежний директор.

Безлепкин раніше очолював "Харківгаз", також був директором департаменту ЖКГ Запорізької міськради. Обраний як незалежний директор.