Кабмін переводить Рівненську і Миколаївську в "червону" зону

Все про економіку та фінанси

Рівненська та Миколаївська області перейдуть до червоної зони карантину через COVID-19 з 26 жовтня 2021 року. Про це в Telegram повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, пише Liga.net.

Рішення про переведення Миколаївської та Рівненської областей на червоний рівень епідеміологічної небезпеки було прийнято сьогодні, 23 жовтня, на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В обох областях з 26 жовтня будуть введені відповідні червоному рівню карантинні обмеження.

У Рівненській області за даними на 22 жовтня було перевищено коефіцієнт виявлення випадків захворювання COVID-19 (24,2% за норми <20%) і рівень госпіталізації на 100 000 осіб (78,2 за норми <60).

У Миколаївській області за даними на 22 жовтня був перевищений рівень госпіталізації на 100 000 осіб (89,6 за норми <60) і завантаженість ліжок із киснем (70,4% за норми <60%).

У червоній зоні буде заборонено:

- роботу закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,

- роботу ТРЦ, кінотеатрів, театрів, закладів культури тощо,

- роботу закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,

- роботу непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,

- проведення масових заходів.

Обмеження не будуть застосовуватись, якщо у всіх відвідувачів та організаторів буде наявний "зелений" COVID-сертифікат.

23 жовтня до червоної зони карантину перейшла Сумська область. У червоній зоні вже знаходилися ще п`ять областей: Херсонська, Одеська, Запорізька, Дніпропетровська і Донецька.

Кабмін також доручив "точково підсилити" карантин у Чернігівській, Львівській, Рівненській та Житомирській областях. Також у Хмельницькій області підсилюють карантин, щоб не потрапити до червоної зони.

За словами мера столиці Віталія Кличка, Київ також днями перейде до червоної зони.