Кабмін доручив АРМА передати арештовані облгази Фірташа для групи "Нафтогаз"

Все про економіку та фінанси

Кабмін передав в управління держпідприємству "Чорноморнафтогаз" (входить у групу "Нафтогаз") активи, на які накладено арешт. Йдеться про облгази Дмитра Фірташа, пише "РБК-Україна" з посиланням на урядове розпорядження №429-р від 28 травня 2022 року.

Згідно з документом, активи передаються від Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) за пропозицією Міненерго та АРМА.

Розпорядженням доручено "Чорноморнафтогаз", Міністерству енергетики та НКРЕКП "вжити всіх дієвих заходів, спрямованих на запобігання ризику збою та/або переривання функціонування активів, що може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій".

На минулому тижні Державне бюро розслідувань повідомило, що Печерський суд Києва передав в управління для АРМА арештовані приватні корпоративні права на 26 обласних та міських операторів газорозподільчих систем.

Як зауважує "Інтерфакс-Україна", на фотографіях, якими було проілюстровано повідомлення про передачу АРМА обл- та міськгазів, зображено приміщення "Черкасигаз" та підприємства Регіональної газової компанії бізнесмена Дмитра Фірташа: "Хмельницькгаз", "Чернігівгаз", "Вінницягаз", "Дніпропетровськгаз", "Київоблгаз", "Тисменицягаз".