206 тисяч ФОПів і найманих працівників уже подали заявки на "карантинні" 8000 грн

Все про економіку та фінанси

Прем`єр Денис Шмигаль повідомив, що 206 тисяч ФОПів і найманих працівників станом на ранок 21 квітня подали заявки на отримання 8 тис грн "карантинної" допомоги.

"Важливо: підприємці та наймані працівники в тих регіонах, які були в червоній зоні, але станом на початок цього тижня вийшли з неї, все одно зможуть податися на програму державної допомоги. Тобто, бізнес в Івано-Франківській чи Закарпатській області так само може залишити заявки для отримання виплат.

Оформити заявку можна через портал або застосунок "Дія". Система автоматично визначає, чи підпадаєте ви під виплати", - зазначив глава Кабміну.

Нагадаємо, Мінфін прогнозував, що одноразовою держдопомогою у розмірі 8000 грн скористаються 175 тис ФОПів і найманих працівників у "червоних" зонах карантину. Як зауважувало міністерство, на виплату цієї допомоги у поточному році з держбюджету було спрямовано 1,4 млрд грн.

Разом з тим, раніше Мінсоцполітики наводило інформацію, що на виплату 8000 грн із спецфонду держбюджету виділять 2,9 млрд грн.

Хто і як може отримати "карантинні" 8000 грн, читайте тут.