Іванов каже, що купить частку Хмельницького в UDP

Все про економіку та фінанси

Партнер групи UDP Андрій Іванов викупить 55% акцій UPD (Ukrainian Property Development) Holdings Limited, що належать Василю Хмельницькому. Набуття акцій відповідно до угоди, яку сторони планують укласти у січні 2022 року, було погоджено Антимонопольним комітетом 29 грудня. Офіційним покупцем виступить компанія з групи Андрія Іванова Ethelbert Trading Limited, повідомили у компанії Q Partners, засновником якої є Іванов, констатує "НВ".

Як зазначається, остаточні розрахунки між сторонами мають бути проведені до середини 2026 року.  Згідно з проектом договору сторін, розрахунок за угодою відбуватиметься у кілька етапів. На перехідний період, з моменту укладення угоди до середини 2026 року, Андрій Іванов отримає контроль над 55% акцій через надання права брати участь у загальних зборах акціонерів та голосувати 55% акцій.

Девелоперська компанія UDP заснована у 2002 році Андрієм Івановим та Василем Хмельницьким і реалізувала понад 20 проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості. Серед них — ревіталізація території колишнього заводу Арсенал, Міжнародний аеропорт Київ (Жуляни), інноваційні парки UNIT.City та LvivTech.City, а також багатофункціональні комплекси ЖК Новопечерські Липки, ЖК Паркове місто та інші. У 2019 році операційне управління UDP перейшло до інвестиційної компанії Q Partners Андрія Іванова.