ІТ-компанію Luxoft продали за $2 млрд, в Україні вона має тисячі працівників

Все про економіку та фінанси

DXC Technology Co, постачальник ІТ і консалтингових послуг, купить компанію з розробки програмного забезпечення Luxoft Holding Inc приблизно за $2 млрд, пише Reuters, констатує "ЛігаБізнесІнформ".

У Luxoft в Україні є офіси в Києві, Дніпрі та Одесі. В цілому на компанію в нашій країні працюють 3925 співробітників. Компанія входить в ТОП-3 за кількістю персоналу в Україні.

Компанія DXC купує розробника, щоб розширити свої пропозиції для фінансового та автомобільного секторів. Як повідомлялося, українські фахівці розробляють ряд рішень для automotive для найбільших автомобільних концернів. Наприклад, розумну навігацію і безпілотні рішення.

"В автомобільній сфері об`єднана компанія - Luxoft плюс DXC - буде обслуговувати більше 20 виробників в Північній Америці, Європі та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Об`єднана компанія буде обслуговувати половину провідних фінансових інститутів в Америці і Європі", - наголошується в повідомленні Luxoft.

Акціонери, на частку яких припадає близько 83 відсотків від загальної кількості голосів Luxoft, схвалили операцію. Акціонери Luxoft отримають $59 за акцію.

Luxoft збереже свій бренд і її буде очолювати генеральний директор Дмитро Лощинін.

Очікується, що операція буде завершена до червня 2019 року.

Luxoft підтримує партнерські відносини з Boeing, IBM, Deutsche Bank, Harman, Avaya, Alstom, Sabre, Ford, Hotwire. У різних офісах по всьому світу на компанію працюють близько 13 000 чоловік. Штаб-квартира Luxoft знаходиться в Швейцарії, а заснована вона була в 2000 році в Москві.

У 2014 році, коли відносини між Росією і західним світом почали розпалюватися, в ході телефонної конференції з біржовими аналітиками Лощинін заявив: «Ми не російська компанія. Ми глобальна компанія з головним офісом в швейцарському Цузі («We are not a Russian company. We are a global company with operating quarters in Zug, Switzerland»).