ІТ, агросектор, металургія, ВПК: Свириденко - про пріоритети для відновлення економіки

Все про економіку та фінанси

Сільське господарство, IT, металургія та військово-промисловий комплекс стануть пріоритетами для відновлення економіки України, заявила перший віце-прем`єр - міністр економіки Юлія Свириденко, пише "Інтерфакс-Україна".

"Звісно, ми хотіли б зосередитися на секторах, які раніше досить добре працювали в Україні. Це точно IT, оскільки це може дати прискорене зростання економіки - навіть під час війни IT-сектор зберіг 95% контрактів. Друге - сільське господарство, у якому, ми, без сумніву, залишаємося лідерами. Але ми маємо йти далі - глибше заходити в обробку (сировини)", - сказала Свириденко під час дискусії в "Українському домі" в Давосі у рамках Всесвітнього економічного форуму в середу.

Вона додала, що ще одним сектором у фокусі уряду буде металургія, яку належить відновити з урахуванням "зелених" технологій, та ВПК.

"Я знаю, що ви можете не погодитися зі мною, але для нас серед пріоритетів (економічного відновлення) - армія. На початку війни ми мали відчуття, що ми одні. Тож нам необхідно розвивати цю галузь для того, щоб гарантувати собі безпеку", - пояснила глава Мінекономіки.