Іпотека під 7%: Укргазбанк та "Інтергал-Буд" запустили спільний проект на первинному ринку

Все про економіку та фінанси

Укргазбанк повідомив, що разом з будівельною компанією "Інтергал-Буд" впровадив партнерський проект кредитування по держпрограмі "Доступна іпотека 7%" на первинному ринку.

Як зазначає держбанк, оформлення кредиту по держпрограмі з "Інтергал-Буд" можливе по житловим комплексам в м. Києві («Озерний Гай», «Сирецькі Сади», «Нивки Парк», «Теремки», «Причал 8», «Академ Квартал»), а також у містах Львів (ЖК "Семицвіт"), Житомир (ЖК "Рівер Сіті") та Чернівці (ЖК "Київський")

Придбання квартир по стандартній програмі кредитування на первинному ринку і по держпрограмі «Доступна іпотека 7%» на первинному ринку також можливе з партнером банку ЖК «Riverside» (с. Погреби, Київська область).

Основні умови іпотечної програми під 7%:

- ставка для позичальника - 7% річних на весь термін кредитування;
- власний внесок – 15%
- термін кредитування – 20 років;
- нормативна площа нерухомості – 50 кв. метрів загальної площі предмета іпотеки на одинокого громадянина чи сім’ю з двох осіб та плюс 20 кв. метрів — на кожного наступного члена сім’ї;
- максимальна сума кредиту – 2 млн грн;
- максимальна вартість нерухомості – 2,5 млн грн.

Оформити кредит можна в усіх відділеннях Укргазбанку.

На початку травня Укргазбанк інформував, що з початку року видав іпотечні кредити на понад 310 млн грн на придбання житла, з яких 282,6 млн грн – це іпотека за ставкою нижче 10%.

За 4 місяці банк отримав понад 3,5 тисячі заявок.

“Найбільше нерухомості було профінансовано саме на вторинному ринку, а це 253 кредити на суму 235,7 млн грн. За цей же період на первинному ринку було видано 76 кредитів.

Загалом з липня 2020 року українці отримали майже 712 млн грн”, - зауважував Укргазбанк.